Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Senator Begier na prezydenta Białej Podlaskiej?

Utworzony przez sztorm, 10 lutego 2010 r. o 12:16
PO 12 LATACH RZADZENIA CZAPSKI MUSI ODEJSC! MIASTO JEST ZADLUZONE NA 100 MILIONOW! KTO BEDZIE SPLACAL TE DLUGI? MY I NASZE WNUKI1 TERAZ CHCE PODNIESC OPLATY ZA WODE, SCIEKI, CZYNSZ! NIECH ZACZNIE OSZCZEDZANIE OD SIEBIE I SWOICH PRZYDUPASOW! WOD-KAN - CO TO ZA SPOLKA CO NIE PRZYNOSI ZYSKU? SPRZEDAC TO W CHOLERE TO NAUCZA SIE ZARZADZAC FIRMA! 70 % BUDZETU JEST PRZEZNACZANE NA WYNAGRODZENIA GLOWNIE PREZESA I ZARZADU! NIEROBY! TAK SAMO PEC - ZERO ZYSKU1 W SIEDLCACH PODOBNA SPOLKA PRZYNIOSLA 5 MILIONOW ZYSKU! A U NAS CO? PATOLOGIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czapa odejdź !!! 100 milionów to za mało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student z Leśnej napisał:
Bergier, Kosik, Broniewicz, Wilczewski i wielu innych... specjaliści od fikołków rządzą miastem!!! Co z tego że Czapa kończył SGH? Uczono go zarządzania firmą w czasach komuny. Tyle, że on rządzenie miastem nadal traktuje w takich kategoriach. socjalizm w najgorszym wydaniu, prywata i kolesiostwo.
Domagam się nazwisk i oceny czy źle czy dobrze rządzą. Czym albo kim rządzą Broniewicz i Wilczewski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kompot napisał:
Mam propozycje Rabarbara trzeba wysłać na AWF bo widzę, że biedak nie radzi sobie w życiu. Może przyjmą go na studia eksternistyczne to przez rok zrobi magistra i do zarządzania dużą firmą. Czapa po SGPiSie na ma głowy do prowadzenia miasta. Kosik bedacy w towarzystwie AWF przedmiotem drwin zostawił miasto z gotówką w kasie. Czapa wyczyścił dyrektorów po AWF i co lepiej? / zostawił tylko dwóch robiących...Coś panowie wasza teoria nie trzyma się kupy.
Ja tam się nie będę upierał, ale proponuję jedynie uzupełnienie do teorii i wszystko zacznie wyglądać inaczej -rządzić każdy może i wystarczy zbytnio nie przeszkadzać by rozwijało się miasto w miarę dobrze. Potem nastąpił Czapizm i ....... co wnioski się żadne nie nasuwają ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRONIEWICZ - BYLY PRZEWODNICZACY RADY MIASTA, WILCZEWSKI - BYLY WICEPREZYDENT!!! ONI TEZ ODPOWIADAJA ZA TO CO SIE DZIEJE TERAZ W MIESCIE! APROPO - GDZIE TE FOTORADARY CO OBIECAL ROMANIUK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Ja tam się nie będę upierał, ale proponuję jedynie uzupełnienie do teorii i wszystko zacznie wyglądać inaczej -rządzić każdy może i wystarczy zbytnio nie przeszkadzać by rozwijało się miasto w miarę dobrze. Potem nastąpił Czapizm i ....... co wnioski się żadne nie nasuwają ?
Czapa ! weż ty sie lepiej za odśnieżenie chodnikow w centrum miasta bo k... przejść spokojnie nie można ! Centrum wyglonda jak wiocha jakaś a nie miasto 40 tysięczne ! Gdzie twoje służby ? Dlaczego śniegu nie wywozisz ? czekasz aż odwilż przyjdzie i powódz na ulicach bedzie ? Weż ty tych swoich urzedasow pogoń do roboty, szufli do śniegu im daj i niech zap...jo ! A zreszto rób co chcesz ale miasto powinno być odśnieżone ! Ty myślisz że Tuczno rzondzisz ? Tu nie Tuczna, to Biała !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a widzial kto te gory sniegu przy cmentarzu? oj poplynie Biala jak nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomek! napisał:
a widzial kto te gory sniegu przy cmentarzu? oj poplynie Biala jak nic...
Jesienio to w Parku k... ręcznie liście zbierali do worków ci z zieleni miejskiej a teraz to k... nikogo nie widać ! Gdzie siedzicie ? czemu was nie ma na ulicach z szuflami ? Odpowiedz Czapa ! gdzie ich schowaleś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wod-Kan kosztuje miasto bardzo dużo pieniędzy a przynosi straty. Czy to normalne? Tak, gdy pieniądze są przejadane. A podobno Prezydent kończył SGH a nie widzi, że jest problem w miejskiej spółce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie są losy dyrektorów gabinetu rektora państwowej uczelni ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lex napisał:
Begier??? On to może w wyścigach żółwi startować...
Jeżeli tak to proszę podać przyklad osiągnięc na miarę p.Bergera w Bialej w tak krótkim czasie.Mam na myśli chociażby wybudowanie uczelni,pozyskanie środkow unijnych,stworzenie szansy nauki ludziom z okolic Białej i nie tylko z Bialej.Wiele akcji charytatywnych,pomocowych,którymi ten człowiek zaskarbił sobie wiele życzliwości.Krytykować łatwo zwłaszcza tych co próbują coś zmieniać,przecież dla dobra ogołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
virt napisał:
Jeżeli tak to proszę podać przyklad osiągnięc na miarę p.Bergera w Bialej w tak krótkim czasie.Mam na myśli chociażby wybudowanie uczelni,pozyskanie środkow unijnych,stworzenie szansy nauki ludziom z okolic Białej i nie tylko z Bialej.Wiele akcji charytatywnych,pomocowych,którymi ten człowiek zaskarbił sobie wiele życzliwości.Krytykować łatwo zwłaszcza tych co próbują coś zmieniać,przecież dla dobra ogołu.
Gdybyż to było dla dobra ogółu. Kasa, kariera i niejasna rola sponsorów tej kariery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
virt napisał:
Jeżeli tak to proszę podać przyklad osiągnięc na miarę p.Bergera w Bialej w tak krótkim czasie.
MOZE TY WYMIEN. CHOCIAZ 3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ TO ŻYD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. niezapomniana pomoc 30zł!!!!!! z wielką łaską i awanturą dla dzieci ze szkoły na paczki!! akcja charytatywna ze szok! 2. zatrudnieni w jego uczelni pracownicy to zwykle córki, synowie, zony bądz męzowie lub kuzyni ludzi wysoko postawionych, z ktorych Wasz kandydat ma jakis uzysk!! ludzi z przypadku lub z dobrymi kwalifikacjami sie tam nie zatrudnia, liczy sie od kogo jestes i kto cie popiera. 3. sukces jesgo szkoly tkwi w bylejakości, ida tam ludzie z tego wzgledu ze jest tam duzo łatwiej skonczyc niz na kazdej innej uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja do Pana Senatora osobiście mam wielki szacunek.Bardzo miły i uczynny człowiek.Do tego bardzo skromny.Miałem okazję wracać z Nim Gardenem z Warszawy.Mam nadzieję ,że Pan Rektor czyta te posty/chociaż niektóre są obrażliwe/.Mam prośbę,bardzo skromną,ale potrzebna jest interwencja na b.wysokim szczeblu.Otóż mieszkam w bloku naprzeciwko uczelni.Niemal codziennie rano budzą mieszkańców klaksony dostawców do stołówki,którzy trąbią przed szlabanem.Zanim ktoś pofatyguje się otworzyć,może minąć i parę minut,/w tym czasie kierowca trąbi/.W ciągu dnia tak kilka,kilkanaście razy.No dobra,mniejsza o lokatorów.Ale jak w takich warunkach mogą się uczyć studenci? Byłem w Rektoracie w tej sprawie.Bardzo miła i urocza Pani Sekretarka skierowała mnie do kompetentnego/jak się wtedy wydawało/ Pana Kierownika /tak go nazwijmy roboczo/.Oczywiście Pan Kierownik nic nie wiedział o problemie,nie docierały do niego żadne słuchy w tej sprawie,nikt nie zgłaszał problemu..itp zestaw standardowych wykrętów doświadczonego urzędnika.Ale oczywiście natychmiast zainterweniował.Wykonał grożny telefon i surowym głosem nakazał aby kierowcy dostawczaków jeżdzili od strony Straży Pożarnej, a tam już będzie im otwierał portier.Nie będzie przecież wszystkim rozdawać pilotów do otwarcia szlabanu.Zadowolony z siebie Pan Kierownik pozwolił mi przez chwilę potrzymać w ręku wypasiony Kalendarz 2010.Seria limitowana,tylko dla pracowników uczelni! Bardzo ucieszyłem się z szybkiej,zdecydowanej i trafnej decyzji.Zadowolony odłożyłem kalendarz na miejsce i mijając rzesze równie zadowolonych studentów, pracownikow dydaktycznych ,administracyjnych i fizycznych udałem się do swoich zajęć. Tak.Zgadliście!Następnego ranka obudził mnie klakson.Ale pocieszyłem się,że jest jeszcze daleko do rozpoczęcia zajęć przez studentów,a i ja mogę trochę dłużej pospać...Wała.Przez następne dwie godziny odgłosy dobiegające zza okna przypominały ścieżkę dżwiękową z 'Kevin sam w domu".Pomysłowść producentow klaksonów jak i kierowców jest wielka! Panie Rektorze! W Panu nadzieja!Jeśli uda się Panu załatwić ten problem,to zagłosuję na Pana ja i moja rodzina.Bo to będzie przyklad dla wszystkich Pana oponentów,że jednak ciągle jest Pan potrzebny.Dla Uczelni i dla Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielebny napisał:
Bergier Prezydentem? Niby za co? Czy zrobił coś dla tego miasta poza tym PWSZ?
Bardzo dobre pytanie. Co zrobili inni startujący: Abramowicz, Broniewicz, Czapski Tadeusz, Czapski Andrzej,Godlewski, Kochnio, Romanowicz, Denkiewicz, Laszuk, Wilczewski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan dr hab (z piłki nożnej) JB to człowiek żądny władzy, "chrześcjański" kapitalista uprawiający prywatę na publicznej uczelni, dbający o pozory i public relation, a z tej drugiej strony "chamski', naciagający prawo i wykorzystujący rentę polityczną do własnych celów. Dla dobra Uczelni powinien pójść w prezydenturę miasta, ale pewnie będzie chciał zostawić kontrolę nad szkołą (przez żonę? dzieci? słupów?). Dobra jest uwaga, że z uczelni państwowej zrobił przybudówkę dla partii (spotkania przedwyborcze, koła itp). A gdzie miejsce na pluralizm? Czy odbyło się przed wyborami parlamentarnymi spotkanie w Uczelni z kandytatami z PIS, PSL, SLD itp? Polityczną i komercyjną działalnością szkoły powinien zająć się odpoqwiedni organ, a traktowaniem pracowników Państwowa Inspekcja Pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEWNIE FAJNIE JEST KOGOŚ TAK OCZERNIAĆ POZOSTAJĄC ANONIMOWYM?! TO GDZIE TA ODWAGA????JEŻELI FAKTYCZNIE TAK ŹLE PRACUJE SIĘ NA UCZELINI TO DLACZEGO NIE ZNAJDZIE SIĘ NIKT ODWAŻNY I NIE POWIE TEGO PROSTO W OCZY EWENTUALNIE NIE ZREZYGNUJE Z PRACY SKORO JEST TAK ŹLE??JEŻELI CHODZI O ZATRUDNIANIE RODZINY, ZNAJOMYCH...PEWNIE NIE MIĘLIBYŚCIE NIC PRZECIWKO GDYBY TO WASZA RODZINKA TAM PRACOWAŁA...NO CÓŻ...TRZEBA WYKAZAĆ SIĘ JAKIMIŚ UMIEJĘTNOŚĆIAMI, WIEDZĄ...KOLEJNYM ARGUMENTEM KTÓRY MNIE ROZŚMIESZYŁ BYŁO STWIERDENIE, ŻE TĘ UCZELNIĘ JEST BARDZO ŁATWO UKOŃCZYĆ-TO BARDZO DOBRZE!MAMY TYM SPOSOBEJ MAMY WIĘCEJ MĄDRYCH OBYWATELI!JEDNI:-)JEDNI STAWIAJĄ NA RENOMĘ KTÓRA NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z DOBRYM NAUCZANIEM I KOŃCZĄ STUDIA NA TYM SAMYM POZIOMIE NA JAKIM JE ZACZELI INNI WYBIERAJĄ "SWOJĄ" UCZELNIĘ I POGŁĘBIAJĄ WIEDZĘ.NIKT WAM NICZEGO NIE NARZUCA-STUDIUJECIE GDZIE CHCECIE! DAJCIE JUŻ SPOKÓJ TYM BEZPODSTAWNYM OSZCZERSTWOM, BO Z TEGO FORUM ROBI SIĘ JAKAŚFARSA.NIE CHCECIE TO NIE GŁOSUJECIE NA SENATORA BERGIERA, ALE SKOŃCZCIE OCZERNIAĆ BEZPODSTAWNIE CZŁOWIEKA, KTÓRY NA TO NIE ZASŁUGUJE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska słynie z tego, że lubi narzekać, krytykować-dowodem na to jest właśnie to forum.Wasze obelgi wydają mi się mocno naciąganymi-może ktoś Wam kazał oczerniać Senatora, może macie w tym jakiś interes..Poprzedniczka miała rację-ujawnijcie się skoro uważacie się...skoro sprawia Wam przyjemność oczernianie innych to miejcie na tyle odwgi aby się ujawnić! Jeżeli ten kandydat Wam nie pasuje to głosujcie na "swojego" bo na pewno go macie-stąd te niemiłe wypowiedzi.Ja jestem za Senatorem Bergierem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...